Lampa natynkowa BLAKE, który oświetli Twoje niskie wnętrze

Nie musisz rezygnować z funkcjonalnego oświetlenia, dysponując niskim pomieszczeniem. Plafon BLAKE jest oprawą oświetleniową montowaną bezpośrednio na suficie. Dzięki kompaktowym wymiarom (11 × 12 × 12 cm) świetnie sprawdzi się nad antresolą lub w garderobie, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Z powodzeniem możesz zaaranżować go także w loftowym salonie, industrialnej kuchni czy w nowoczesnej sypialni.

Spot BLAKE został wykonany z aluminium. To bardzo wdzięczny materiał wykorzystywany do produkcji lamp. Jego główną zaletą jest trwałość oraz plastyczność. Szczelna obudowa (IP20) lampy nie przepuszcza drobinek kurzu, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Za pomocą czystej szmatki usuniesz zabrudzenia powstałe na jej powierzchni.

Powyższy model został wyposażony w gwint GU10 na żarówkę o maksymalnej mocy 40 W, która nie znajduje się w zestawie. Daje mocne źródło światła, przy jednoczesnym zachowaniu energooszczędności. Produkt został objęty aż 5-letnią gwarancją producenta.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 11 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania