Podwójna lampa natynkowa QUATRO – do wnętrz w stylu industrialnym

Aranżacja pomieszczenia to nie tylko wyposażenie go w niezbędne meble. Równie ważny jest odpowiedni dobór oświetlenia. To właśnie odpowiednia lampa z żarówką pozwala się skupić, zrelaksować, a nawet poprawić nastrój po ciężkim dniu. Postaw na podwójną lampę natynkową QUATRO do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, industrialnym bądź loftowym. Jej walory użytkowe docenisz w każdym pomieszczeniu – garderobie, kuchni, przedpokoju czy na klatce schodowej.

Podwójna lampa natynkowa QUATRO została wykonana z betonu architektonicznego. Surowiec jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwy w utrzymaniu w czystości. Szczelna obudowa lampy (zgodnie z klasą IP20) chroni gwint GU10 przed zabrudzeniami.

W powyższym modelu samodzielnie decydujesz jaki rodzaj i barwę światła zastosujesz. Jest tylko jedno ograniczenie – żarówka nie może mieć więcej niż 40 W. Kolejną zaletą plafonu QUADRO jest kompaktowy rozmiar 9 × 14 × 27 cm oraz możliwość przymocowania go do sufitu bez konieczności posiadania profesjonalnych narzędzi.

Wymiary
Długość 27 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 9 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania