Alice Ecru – duża, nowoczesna lampa podłogowa do różnych aranżacji

Stylowa lampa podłogowa Alice Ecru dedykowana jest do większych pomieszczeń. Świetnie odnajduje się w salonie i dużej sypialni. Pasuje do pomieszczenia typu studio. Może znaleźć się również w pomieszczeniach hotelowych i restauracyjnych. Jest elegancka i z pewnością wkomponuje się w wiele stylizacji. Najbardziej pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, klasycznego i skandynawskiego. Pomoże stworzyć przyjemny nastrój w dużym pokoju.

Lampa Alice Ecru jest wykonana z lakierowanej stali i tkaninowego abażuru. Korpus lampy składający się ze stabilnej podstawy i wygiętego łukowato ramienia zrobiony jest z metalu. Abażur w kształcie cylindra jest z materiału. Źródło światła to jedna żarówka o gwincie E27. Można dobrać do lampy żarówkę LED. Kolory lampy to czarny i ecru. Wymiary wynoszą: 186 × 205 cm.

Lampę podłogową Alice Ecru można zestawić z innymi źródłami światła z tej samej serii. Lampa świetnie komponuje się z meblami z drewna, jak i tymi z elementami metalowymi. Pasuje do jasnych i ciepłych wystrojów.

Wymiary
Szerokość 186 cm
Wysokość 205 cm
Waga 15.42 kg
Do pobrania