Minimalistyczna, monochromatyczna i stylowa lampa podłogowa Alice White

Podłogowa lampa Alice White to stylowe, eleganckie oświetlenie. Ze względu na to, że jest wysoka, pasuje raczej do dużego pomieszczenia, do którego dzięki kolorystyce wniesie dodatkowo wrażenie większej przestrzeni. Sprawdzi się nie tylko w salonie, ale też dużej sypialni i gabinecie. Wnosi blask wszędzie tam, gdzie się znajduje. Jeśli potrzebujesz akcentu w wystroju, który uczyni wnętrze jasnym i przytulnym, lampa Alice White jest strzałem w dziesiątkę! Pasuje do aranżacji w stylu minimalistycznym, nowoczesnym i skandynawskim.

Lampa podłogowa Alice White wykonana została z metalu i tkaniny. Podstawa, stabilizująca całość i wygięte ramię są z lakierowanego metalu. Tkaninowy abażur ma kształt cylindra. Źródło światła to żarówka (gwintE27), należy dokupić ją osobno. Warto wybrać energooszczędną żarówkę LED. Lampa Alice White jest cała biała. Jej wymiary to: 186 × 205 cm.

Biała lampa podłogowa Alice White jest idealna do minimalistycznych salonów, urządzonych w jasnych kolorach. Pasuje również do mebli na połysk i do drewna. Może sprawdzić się we wnętrzach skandynawskich.

Wymiary
Szerokość 186 cm
Wysokość 205 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting