Lampa podłogowa Ancona – klasa i styl, w Twoim wnętrzu.

Lampa podłogowa Ancona to efektowne oświetlenie o interesującym designie, który podkręci aranżacje w stylu nowoczesnym, vintage i klasycznym. Może stać w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, jadalni, gabinecie, bibliotece. Szczególnie podkreśli wnętrza urządzone w nasyconych kolorach, a wieczorem, rozpraszając światło, nada pomieszczeniom tajemniczego uroku i sprawi, że chętnie będziesz spędzać w takim miejscu długie godziny. Nadaje się do przytulnego kącika wypoczynkowego.

Lampa Ancona jest zrobiona z metalu. Ma prosty korpus: stabilną podstawę i długi stelaż, który wieńczy klosz. Klosz jest podłużny, cylindryczny i ażurowy w środkowej części. To dzięki kloszowi lampa daje wieczorem niezwykły efekt świetlny. Do lampy należy dokupić jedną żarówkę (gwint E27) na przykład energooszczędną LED-ową. Kolor lampy Ancona to antyczny brąz. Wymiary wynoszą: 150 × 15 × 20 cm.

Pasuje do mebli z drewna w kolorze ciemnego brązu oraz nasyconych kolorów ścian. Będzie świetnie kontrastować także z jaśniejszymi barwami. Dobrze komponuje się z dodatkami w stylu vintage.

Wymiary
Średnica 15 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 20 cm
Waga 4.385 kg
Do pobrania