Lampa podłogowa Anett – klasyka z lekką nutą awangardy

Lampa podłogowa stworzy nastrój i przytulność w każdym, nawet surowym wnętrzu. Pełni ona funkcję oświetlenia uzupełniającego, najczęściej w ściśle określonej strefie. Trudno wyobrazić sobie wygodną sofę czy fotel bez niej w duecie. Duże lampy podłogowe, których ramiona wyginają się w łuk sprawdzają się też w jadalni. Lampa podłogowa Anett to świetny wybór, jeśli cenisz sobie klasykę z lekkim twistem.

Lampa podłogowa Anett jest wykonana z metalu w kolorze niklu i wykończona białym satynowym kloszem. Spośród innych wyróżnia ją podwójne źródło światła. Oprócz głównego klosza w kształcie walca posiada również dodatkowy mniejszy, który można wyregulować w wybraną przez siebie stronę. Klosz ten rzuca jasny snop światła na dokładnie wybrane miejsce – dzięki czemu świetnie służy zapalonym czytelnikom. Ta nowoczesna lampa podłogowa nadaje wnętrzu unikatowego charakteru. Pasuje szczególnie do mieszkań w stylu parisian chic, glamour, skandynawskim, a także klasycznym.

Lampa podłogowa ma główny klosz o szerokości aż 48 cm, dzięki czemu oświetli dużą przestrzeń pomieszczenia w mieszkaniu. Waga (6,8 kg) zapewnia jej stabilność w razie przypadkowego potrącenia.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 180 cm
Waga 6.8 kg
Do pobrania