Lampa podłogowa Antila – elegancki model, klimatyczne oświetlenie

Lampa podłogowa Antila to świetny sposób na doświetlenie eleganckiego salonu, sypialni, gabinetu. Jeżeli lubisz posiedzieć wieczorami, oglądając TV lub rozmawiając z kimś bliskim, możesz przy okazji zadbać o przyjemny klimat. Przyćmione światło, rozpraszające się delikatnie na pokój sprawia, że chętniej spędzamy w nim czas. Lampa podłogowa Antila pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, skandynawskim i klasycznym. Jest elegancka, więc najlepiej sprawdza się w takim otoczeniu.

Lampa podłogowa Antila jest wykonana z metalu, szkła i tworzywa sztucznego. Ma okrągłą podstawę, na której znajduje się wysoki, prosty stelaż z trzema kloszami w kształcie cylindrów. Do tej lampy potrzebujesz żarówek o gwincie E27. Dedykowane do niej są energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to biały i srebrny. Wymiary wynoszą: 48 × 165 cm.

Ta estetyczna lampa będzie się świetnie sprawdzać na tle klasycznych, eleganckich mebli. Pasuje również do srebrnych i chromowanych dodatków. Zarówno w ciemnej, jak i jasnej kolorystyce prezentuje się bardzo dobrze.

Wymiary
Szerokość 48 cm
Wysokość 165 cm
Waga 6.5 kg
Do pobrania