Lampa podłogowa Artemia – designerska lampa do salonu

Nowoczesna lampa podłogowa Artemia doskonale uzupełnia współczesne wystroje wnętrz. Pasuje do różnych stylów, a najbardziej do nowoczesnego, loftowego, retro i skandynawskiego. Można dzięki niej urozmaicić aranżację salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego lub gabinetu. Może sprawdzić się nawet w biurze czy hotelu. Idealna szczególnie wieczorami, kiedy nie potrzebujesz górnego światła, tylko klimatyczne i delikatniejsze. Szczególnie dobrze lampa podłogowa Artemia sprawdza się w kąciku wypoczynkowym, gdzie lubisz zaszyć się w wolnej chwili, aby poczytać lub awangardowym pokoju młodzieżowym.

Lampa podłogowa Artemia to oświetlenie wykonane z metalu. Jest to wysoka lampa ze stelażem z wysięgnikiem, zakończonym kloszem w stylu retro, ozdobionym srebrnym elementem nad kloszem. Można ustawić kąt padania światła. Źródło oświetlenia to jedna żarówka E27, trzeba ją dobrać osobno. Warto decydować się na oświetlenie energooszczędne. Kolory – biały i srebrny. Wymiary wynoszą: 16,5 × 170 cm.

Doskonała do jasnych, przestronnych wnętrz w stylu skandynawskim i loftowym – np. sypialnia lub salon. Pasuje do mebli w białym kolorze i z jasnego drewna. Sprawdza się w towarzystwie nowoczesnych dodatków.

Wymiary
Średnica 16,5 cm
Wysokość 170 cm
Waga 5.48 kg
Do pobrania