Lampa podłogowa Benfica - rozjaśni wnętrze i doda mu charakteru

Wysoka i smukła lampa podłogowa Benfica to ciekawy sposób na doświetlenie sporego pomieszczenia. Pasuje do salonu, sypialni, jadalni, ale właściwie może stać w każdym pokoju. Może być nastrojowym źródłem oświetlenia na wieczór. Estetyczny design i kolorystyka sprawiają, że lampa Benfica delikatnie łagodzi charakter pokoju. Pasuje do pomieszczeń, urządzonych w stylu klasycznym, nowoczesnym, skandynawskim, prowansalskim.

Lampa podłogowa Benfica jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma ładny design, opierający się na smukłości i delikatności form. Prosty stelaż z ramieniem jest zwieńczony dwoma kloszami. Każdy z nich ma nieco inny kształt. Jeden przypomina odwrócony stożek, a drugi, mniejszy – kielich. Do obydwu należy dobrać żarówki o różnych gwintach – E27 i E14. Kolor stelaża to biały, klosze mają mleczny odcień. Wymiary to: 179 × 24,5 cm.

Podkreśli jasne, przestronne pomieszczenia, umeblowane sprzętami z drewna lub w białym kolorze. Może rozjaśnić też ciemniejsze pomieszczenia, dając optyczne wrażenie większej przestrzeni.

Wymiary
Długość 24,5 cm
Szerokość 179 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania