Lampa podłogowa Bourne – jeszcze więcej światła w Twoim domu

Połączenie dużej ilości światła, jasnego drewna i bieli przeszło do klasyki nowoczesnego designu. To gotowy przepis na stylowe mieszkanie i dobra baza dla innych kolorowych akcesoriów. Lampa podłogowa Bourne wpisze się w takim wystrój idealnie. Czym wyróżnia się ta lampa wśród innych i dlaczego warto postawić ją u siebie?

To lampa z drewnianą podstawą i trzema metalowymi kloszami w kolorze białym. Aż trzy źródła światła, które możesz regulować w wybranym kierunku, pozwolą na równomierne oświetlenie całego pomieszczenia w mieszkaniu. Dzięki temu zyskasz jasno oświetlony kącik do czytania, a Twoi bliscy - nastrojowe światło do innych zajęć. Możesz ją dodatkowo ozdobić po swojemu, zawieszając na niej dekorację, np. cottonballsy lub kryształki odbijające światło.

Lampa ma 3 białe klosze, które skupiają światło w jedno miejsce. Osadzone są one na prostej podstawie z jasnego drewna. Lampa ma wysokość 141 cm, dzięki czemu dobrze będzie wyglądać w mieszkaniach o niewielkim metrażu i suficie o standardardowej wysokości.

Bourne - wymiary
Szerokość 44 cm
Wysokość 141 cm
Waga 3.246 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 3
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
A++