Lampa podłogowa Brylant – ozdabia wnętrze i umila długie wieczory

Jeśli lubisz powściągliwe i harmonijne aranżacje, nie potrzebujesz zbyt wielu dodatków. Jednak nie możesz zrezygnować z dodatkowej lampy, która podczas leniwych wieczorów zastąpi zbyt mocne oświetlenie główne. A oto nasza propozycja w dobrym stylu – lampa podłogowa Brylant.

W meblach i wyposażeniu wnętrz cenisz przede wszystkim trwałość? To dobrze, bo konstrukcja tej lampy opiera się wyłącznie na metalu. Solidny i nietłukący materiał to gwarancja odporności na uszkodzenia, co docenisz zwłaszcza przy energicznie bawiącym się dziecku czy po spontanicznym spotkaniu z przyjaciółmi. Jednak oprócz wytrzymałości lampa stojąca Brylant zapewni Ci efektowne wrażenia wizualne – klosz w kształcie diamentu nawiązuje do wyrazistego stylu loftowego, a przy tym eksponuje światło w całej okazałości.

Dzięki prostej formie i czarnemu wybarwieniu lampa nie przytłoczy wnętrza, dlatego jest to świetne rozwiązanie do małego czy minimalistycznie urządzonego pokoju dziennego. Jeśli planujesz w swoim domu oświetlenie industrialne, sięgnij również inne produkty z kolekcji Brylant – lampy wiszące, stołowe i kinkiety.