Lampa podłogowa Brylant – przepis na jasne wnętrze w loftowym stylu

Chcesz, aby jasne światło rządziło w Twoim domu? Ażurowe oprawy oświetleniowe to dobry wybór – nie tłumią żarówki i nie przekłamują barwy światła. Utrzymana w tej formie lampa podłogowa Brylant nie tylko wspaniale rozjaśni wnętrze, ale przy okazji będzie ciekawym dodatkiem w loftowym klimacie.

Klosz osadzony jest na jednoramiennym statywie z okrągłą podstawą – taka konstrukcja nie zajmuje wiele miejsca, zatem możesz swobodnie umieścić lampę, np. za kanapą. Żarówkę osłania metalowa „klatka” w kształcie diamentu, co przywodzi na myśl proste oprawy oświetleniowe używane w budownictwie. Choć jest to lampa w industrialnym stylu, neutralny kolor szary pozwala jej użyć także w bardziej stonowanych i przytulnych aranżacjach. Do włączania światła służy przycisk umieszczony na kablu.

Nowoczesna lampa stojąca Brylant pomoże Ci stworzyć domowy azyl , w którym możesz czerpać przyjemność z lektury – umieść ją w kącie obok okna, wstaw wygodny fotel z podnóżkiem i dodaj dekoracje (poduszkę, pled). Oświetlenie wnętrza będzie spójne, jeśli użyjesz lampy wiszącej i stołowej z serii Brylant.

Wymiary
Średnica 34,5 cm
Wysokość 153 cm
Waga 4.22 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting