Lampa podłogowa Camporale – minimalistyczna lampa na trójnogu

Chcesz urządzić swoje mieszkanie w eleganckim stylu? Duże znaczenie dla stylowego wystroju ma oświetlenie. Nowoczesna lampa wieczorem i nocą tworzy w domu przytulną atmosferę, a za dnia jest znaczącym i oryginalnym dodatkiem, który może służyć za dekorację. Wśród lamp bardzo popularne jest połączenie szarości lub czerni ze złotem. Takie zestawienie kolorystyczne nadaje wnętrzu szyku – zwłaszcza na tle jasnych ścian i wśród oszczędnej dekoracji.

Zainspiruj się wnętrzami w japońskim, minimalistycznym stylu, gdzie główną rolę gra jakość, prostota i ozdobny detal. Lampa podłogowa Camporale pomoże Ci zaakcentować elegancję Twojego wnętrza i osiągnąć stylowy efekt niewielkim nakładem pracy. Złota lampa podłogowa z czarnym abażurem skupia światło w jednym miejscu pomieszczenia, dzięki czemu świetnie pasuje jako oświetlenie pomocnicze w kąciku czytelnika – na sofie lub w fotelu. Lampa podłogowa na trójnogu z metalu będzie designerską perełką w Twoim mieszkaniu.

Lampa ma wysokość 154 cm i średnicę klosza 45 cm – będzie pasować nawet do niewielkiego mieszkania, które szczególnie wymaga przemyślanego urządzenia.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 154 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania