Lampa podłogowa Carpara – podwójna przytulność i elegancja

Wieczorny turniej scrabble, zimowe popołudnie z książką, relaks przed telewizorem do późna w nocy – to tylko niektóre z licznych sytuacji, w których przydaje się dodatkowe oświetlenie w salonie. Jeśli jeszcze go nie masz, lampa podłogowa Carpara doskonale wypełni tę lukę.

Lubisz prezentować gościom ciekawe rozwiązania w aranżacji Twojego domu? W takim razie oryginalna lampa stojąca będzie znakomitym tematem do dyskusji! To minimalistyczny model, w którym wykorzystano sprawdzone rozwiązanie – biały abażur. Jednak tym razem tkanina pokrywa nie tylko klosz, ale i całą podstawę, tworząc spójną i jakże efektowną konstrukcję. Zwróć też uwagę, że lampa Carpara zawiera dwie oprawy na żarówkę (E27, max 60 W) – jedną w górnej części, a drugą pośrodku dolnej. Miękkie światło rozchodzi się zatem z dwóch punktów i tym samym tworzy jeszcze więcej kameralnej, cudownie „leniwej” atmosfery.

Ta dość nietypowa lampa podłogowa z abażurem wzniesie aranżację na wyższy poziom, niezależnie od swojego umiejscowienia. Możesz ustawić ją pomiędzy kanapą a fotelem (wtedy posłuży do czytania i wieczornej rozrywki), ulokować przed dużym oknem albo odstawić do ciemnego kąta.

Carpara - wymiary
Średnica 35 cm
Wysokość 143 cm
Waga 3.938 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał abażur
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata