Lampa podłogowa Clarke – elegancki trójnóg do salonu

Oświetlenie podłogowe to nieoceniony towarzysz wieczoru – niezależnie od tego, czy chcesz go spędzić na lekturze, oglądaniu telewizji czy kolacji we dwoje. Zaplanuj to, co lubisz, a lampa stojąca Clarke dopełni reszty. Zastąpi główne światło, wprowadzając intymną i ciepłą atmosferę.

Podstawa lampy składa się z trzech metalowych nóg w kolorze chromu – taki statyw zapewnia konstrukcji stabilność, a jednocześnie zachowuje wizualną lekkość. Osłaniający żarówkę tekstylny abażur to klasyczne rozwiązanie, dzięki któremu nawet mocne światło staje się kameralne i delikatniejsze dla oczu. Na wzór najnowszych trendów lampa podłogowa Clarke wyróżnia się złotym środkiem, który dodaje całości blasku i designerskiego wykończenia. Zewnętrzna czarna strona abażura jest naznaczona geometrycznymi nacięciami – tym samym lampa daje więcej światła i zyskuje nowoczesny styl. Włącznik znajduje się na kablu.

Lampa na trójnogu Clarke to nie jedyny model z tej kolekcji – dobierz lampy wiszące, stołowe i kinkiety, a zyskasz komplementarne oświetlenie dla dużego salonu w eleganckim stylu. Wersję podłogową najlepiej umieścić obok sofy lub kącika do czytania – czyli w miejscu, w którym najchętniej wypoczywasz.

Wymiary
Średnica 62 cm
Wysokość 160 cm
Waga 3.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.