Lampa podłogowa Classic Style – oryginalne, efektowne źródło oświetlenia do mieszkania

To co wyróżnia lampę podłogową Classic Style wśród innych lamp to jej atrakcyjny wizualnie design. Lampa ma aż 5 źródeł światła, co oznacza, że nawet duże pomieszczenie będzie porządnie doświetlone. Jest idealna do stylu nowoczesnego, ale odnajduje się też w klasycznym i glamour. W elegancki sposób podbija atrakcyjność pomieszczenia. Dobra do salonu, gabinetu, dużej jadalni. Sprawdza się tak samo dobrze w pomieszczeniach urządzonych w jasnych i ciemnych kolorach.

Lampa podłogowa Classic Style jest zrobiona z tworzywa sztucznego. Ma marmurową, okrągłą podstawę, z której „wyrasta” prosty stelaż, rozgałęziający się na górze na 5 ramion. Każde z nich zakończone jest kloszem z opalizowanego szkła w kształcie półkuli. Pięć żarówek, źródeł światła lampy Classic Style należy dobrać osobno – mają gwint E14. Można dobrać żarówki LED. Kolor lampy to nikiel. Wymiary wynoszą: 110 × 140 × 210 cm.

Lampa pasuje do różnych mebli, szczególnie dobrze będzie się komponować z jasnymi i nowoczesnymi, a także z błyszczącymi dodatkami (ramki do obrazów i zdjęć, bibeloty).

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 140 cm
Wysokość 210 cm
Waga 17.55 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.