Lampa podłogowa Diamond – oryginalne uzupełnienie wystroju

Lampa podłogowa Diamond prezentuje się we wnętrzach bardzo ciekawie. Jej design nieco przypomina oświetlenie ogrodowe, ma kształt latarni. Może bardzo interesująco wpłynąć na charakter wystroju. Świetnie będzie wyglądać w towarzystwie metalowych dodatków: jak świeczniki, kwietniki, stoliki z metalowymi nogami. Idealna do pokoju młodzieżowego przy nowoczesnym biurku. Ponadto sprawdzi się w salonie, sypialni, gabinecie. Najlepiej wygląda w aranżacjach nowoczesnych, industrialnych, loftowych i vintage.

Lampa podłogowa Diamond została zrobiona z metalu. Ma okrągłą, stabilną podstawę i długie, wygięte na górze ramię-stelaż, które uwieńczone jest jednym kloszem w kształcie diamentu. Do lampy potrzebna będzie jedna żarówka E27. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Lampa jest czarna. Jej wymiary to: 30 × 39 × 160 cm.

To doskonałe oświetlenie do salonu i sypialni. Lampa podłogowa Diamond może stać się częścią kącika wypoczynkowego w Twoim ulubionym pokoju. Nie tylko daje dużo światła, ale zapewnia też przyjemny, nieco tajemniczy klimat.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 39 cm
Wysokość 160 cm
Waga 4.6 kg
Do pobrania