Lampa podłogowa Dundee - odrobina świeżej mięty w mieszkaniu

Lampy na trójnogu początkowo były wykorzystywane głównie w manufakturach, warsztatach i fabrykach - nic nie wskazywało na to, że znajdą się w prywatnych mieszkaniach. Obecnie, kiedy w designie nie obowiązują już sztywne reguły, należą one do klasyki wystroju współczesnych wnętrz.

Lampa podłogowa Dundee świetnie odnajdzie się w mieszkaniu w stylu scandi, shabby chic oraz klasycznym. Połączenie świeżej mięty z miedzianym, połyskującym wykończeniem na nogach ożywi i odmłodzi każde wnętrze. Szczególnie dobrze będzie wyglądać w pokoju u nastolatka oraz sypialni lub salonie pomalowanych na jasne, pastelowe barwy. Chcąc uzyskać interesującą grę kształtów świateł, dobierz do lampy inne modele z pastelowymi kloszami. Lampa podłogowa na tripodzie posiada szeroki, głęboki klosz, który rozświetli duży obszar pomieszczenia.

Ta stalowa lampa podłogowa daje światło o mocy 60W. Pasują do niej żarowki o kl. en. od A++ do E. Przewód jest transparentny, dzięki czemu pozostaje dyskretny. Lampa ma wysokość maksymalną 135,5 cm - z łatwością skomponuje się z resztą wystroju na małym metrażu.

Wymiary
Długość 135,5 cm
Głębokość 60 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo