Lampa podłogowa Ente – prosta, ale z pomysłem

Modernizm amerykański spopularyzował architekt Frank Lloyd Wright. W swoich projektach czerpał on inspiracje z przyrody oraz czystych, geometrycznych linii. Jeśli lubisz nowoczesny styl w amerykańskim wydaniu oraz styl modern vintage, łączący płynnie stare z nowym, spodoba Ci się lampa podłogowa Ente.

Zaprojektowana w zgodzie z zasadami stylu modernistycznego lampa podłogowa Ente doda uroku szczególnie nowoczesnym i klasycznym, stonowanym wnętrzom.

Ta lampa ma prostą linię i niebanalną, choć prostą formę. Oświetlenie podłogowe wykonano z metalu w kolorze szarym z niklowanym elementem przytrzymującym trzy klosze z mlecznego szkła. Są one wyposażone w oprawki typu E27. Do nich dobierz pasujące żarówki o mocy max. 40W. Lampa ma wymiary 177 cm (wysokość) x 35 cm średnicy i po tyle samo długości oraz szerokości. Będzie świetnym źródłem światła nawet w niewielkich pomieszczeniach – nie zajmie w nich dużo miejsca.

Oświetlenie ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że model Ente jest chroniony przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 28 cm
Wysokość 41 cm
Waga 10.6 kg
Do pobrania