Lampa podłogowa Enzo – czarny żuraw w Twoim domu

Nowoczesne i minimalistyczne oświetlenie posiada prostą, lekką, a zarazem kreatywną formę. Jest ona najczęściej jedyną ozdobą lamp w tym stylu. Jeśli szukasz takiego źródła światła do swojego mieszkania, lampa podłogowa Enzo będzie najlepszym wyborem. Model idealnie uzupełni oświetlenie sypialni. Tam stworzy udany duet z wygodnym fotelem, np. skandynawskim uszakiem. Wykorzystany w salonie, świetnie oświetli sofę i z powodzeniem będzie w tym pokoju jedną z głównych lamp.

Lampa podłogowa typu "żuraw" jest wykonana z metalu w czarnym kolorze. Posiada dość szeroki abażur z tkaniny również w czarnym kolorze. Znakomicie uzupełni ona wnętrza minimalistyczne, skandynawskie, klasyczne, loftowe oraz nowoczesne. Ma ona wymiary 215 x 45 x 175 cm, dzięki czemu najlepiej odnajdzie się w średniej wielkości i przestrzennych wnętrzach. Przy wadze ponad 5 kg z pewnością pozostanie stabilna.

Enzo wymaga uzupełnienia żarówką typu E27 o mocy max. 60W. Oświetlenie podłogowe posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jest ono chronione przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 215 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 175 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting