Lampa podłogowa Enzo – tworzy domowy klimat

Domową i przytulną atmosferę zapewniają przede wszystkim bliscy i kochający ludzie. We wnętrzu podkreślisz ją za pomocą odpowiednich akcesoriów i oświetlenia. Zapal aromatyczną świecę, usiądź z bliskimi na kanapie, otulcie się kocem i sięgnijcie po ulubione lektury lub włączcie wciągający film. Sofę w salonie oświetli świetnie lampa podłogowa Enzo. Będzie ona odświeżającym dodatkiem w mieszkaniu zaaranżowanym nowocześnie, klasycznie lub po skandynawsku.

Czarna lampa stojąca jest wykonana z metalu. Ma ona dość szeroki abażur pokryty również czarną tkaniną. Dodatkowym źródłem światła będzie minilampka na ruchomym ramieniu zainstalowana pod głównym kloszem. Przyda Ci się ona szczególnie, jeśli obok Ciebie ktoś uciął sobie drzemkę. Dzięki takiemu punktowemu źródłu światła nie będziesz mu przeszkadzać. Dwupłomienna elegancka lampa podłogowa ma wymiary 155 x 45 x 45 cm. Najbardziej proporcjonalnie będzie wyglądać w średnim i dużym pomieszczeniu.

Do lampy należy dokupić żarówki E27 i GU10 o mocy max. odpowiednio 60W i 40W. Oświetlenie podłogowe posiada klasę szczelności IP20. Jest ono zabezpieczone przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy równej i powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 155 cm
Szerokość 45 cm
Wysokość 45 cm
Waga 3.2 kg
Do pobrania