Lampa podłogowa Forestier – minimalistyczny sposób na oświetlenie wnętrza

Lampa podłogowa Forestier z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom futurystycznego designu i prostych form. Ze względu na kształt jest wręcz idealnym elementem oświetlenia do wnętrz w stylu minimalistycznym. Sprawdzi się również w pomieszczeniach urządzonych na styl loftowy i nowoczesny. Może stać w salonie, sypialni, pokoju dziennym, gabinecie. Jej niezobowiązująca forma pozwala na umieszczenie jej praktycznie wszędzie.

Lampa Forestier wykonana została z drewna i metalu. Ma prosty, podłużny kształt w metalowej podstawie. Źródłem oświetlenia jest tutaj wbudowany LED o mocy 19 W. Emituje ciepłe, białe światło.

Metalowa podstawa lampy ma kolor czarny, a pozostała część wykończona jest drewnem w kolorze sosny i orzecha. Wymiary lampy wynoszą: wysokość 144 cm, długość 40cm, szerokość 14cm.

Lampa Forestier sprawdzi się jako oświetlenie w salonie, szczególnie tej części, którą chcemy wyeksponować, w towarzystwie ciekawego mebla, nowoczesnego obrazu, czy oryginalnego gadżetu. Warto rozważyć umieszczenie w tym samym wnętrzu innych lamp z kolekcji Forestier.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 144 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania