Lampa podłogowa Forestier – nowoczesny dodatek do wystroju wnętrza

Lampa Forestier jest futurystyczną w formie propozycją dla wielbicieli wszystkiego, co nowoczesne. Ta prosta, ale efektowna lampa może być źródłem oświetlenia do salonu, pokoju dziennego, sypialni, gabinetu, jadalni. Właściwie wszędzie znajdzie zastosowanie, gdyż łatwo znaleźć dla niej miejsce. Preferowana do wystroju wnętrz nowoczesnych, loftowych i minimalistycznych, choć w innych stylach też można znaleźć dla niej miejsce.

Lampa podłogowa Forestier została wykonana z metalu i drewna. Ma prosty, podłużny, ukośny kształt w metalowej podstawie.

Źródłem światła lampy Forestier jest wbudowany LED o mocy 19 W. Światło jakie emituje, jest białe i ciepłe, co pozwala złagodzić nawet surowe wnętrza. Kolory lampy to czerń (podstawa) oraz sosna i orzech (obudowa lampy).

Wysokość lampy wynosi 144cm. Można próbować łączyć ją z innymi lampami z kolekcji Forestier. Doskonale wygląda jako jeden z wielu elementów wyposażenia, ale można też wyeksponować ją, stawiając w miejscu, gdzie podkreśli fakturę ścian lub ciekawy mebel czy obraz.

Forestier - wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 144 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Barwa światła biały ciepły
Gwarancja 2 lata
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał drewno/metal
Max moc źródła światła 19W
Strumień światła 1750LM lm
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła LED wbudowany
Źródło światła w komplecie tak
Kolor Brązowy, Czarny