Lampa podłogowa Glastonbury- ciekawy sposób na oświetlenie do niewielkich pomieszczeń

Lampa podłogowa Glastonbury jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szukają dyskretnego oświetlenia w niedużym wnętrzu. Kilka takich samych lampek sprawdzi się w większym salonie, nadając mu nowoczesnego wyglądu.

Lampa może stać w sypialni, pokoju dziennym, salonie, gabinecie. Idealnie pasuje do wnętrz umeblowanych w sposób nowoczesny. Sprawdzi się także w bardziej klasycznych pomieszczeniach, nadając im zupełnie nowego charakteru.

Lampę Glastonbury wykonano ze stali i tkaniny. Ma nowoczesną formę z abażurem umieszczonym na poczwórnym stelażu. Źródło światła to żarówka o maksymalnej mocy 28W. Nie ma jej w komplecie, trzeba dobrać ją osobno. Warto przy tym wybrać żarówkę LED, która będzie działać o wiele dłużej, niż klasyczna.

Stal, z której zrobiony jest stelaż, pomalowano na czarno. Tkaninowy abażur jest biały. Lampa ma 56,5 cm wysokości przy 20,5 cm średnicy. Jedna lampka może być dyskretnym źródłem światła w sypialni. Aby rozświetlić większy pokój, można postawić w nim kilka takich samych lamp.

Wymiary
Średnica 20,5 cm
Wysokość 56,5 cm
Do pobrania