Dekoracyjna lampa podłogowa Ivo dla stylu nowoczesnego i glamour

Lampa podłogowa Ivo jest efektowna, oryginalna i ozdobna. Można postawić ją w salonie, sypialni, gabinecie, a nawet eleganckim biurze. To dodatkowe źródło oświetlenia pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale przede wszystkim dekoracyjną. Ma ładny design i kolorystykę, która zawsze się sprawdza. Najlepsze otoczenie dla niej to wnętrze w stylu nowoczesnym i glamour. Można zastosować ją jako oświetlenie w niektórych wnętrzach loftowych.

Lampa podłogowa Ivo jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Na trójnogim stelażu znajduje się dekoracyjny klosz o geometrycznych kształtach. Wnętrze klosza jest w kontrastującym, złotym kolorze, podobnie jak dół stelaża. Do lampy Ivo należy dokupić żarówkę E27. Można dobrać również energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy – czarny i złoty. Wymiary wynoszą: 66 × 66 × 173 cm.

Dość wysoka lampa Ivo pasuje do przestronnych salonów. Doskonała w ciemnej kolorystyce (meble, ściany, dodatki), ale nie tylko. Pasuje do złotych elementów – np. na meblach lub bibelotów w złotym kolorze.

Wymiary
Długość 66 cm
Szerokość 66 cm
Wysokość 173 cm
Waga 3.62 kg
Do pobrania