Lampa stojąca z metalową bazą. Wysoka lampa podłogowa, będąca wyjątkowym połączeniem elegancji i inspirowanej stylem skandynawskim prostoty. Srebrna metalowa podstawa jest nie tylko stabilna i trwała, ale również pięknie odbija światło, tworząc przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Klosz w stylu empire został wykonany z długich cienkich listew MDF i tworzy na ścianie piękną grę światła,

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stojąca
Styl: Glamour
Kolor główny: Jasne drewno
Rodzaj materiału: MDF
Materiał: Metal
Materiał dodatkowy: Sklejka
Materiał podstawy: Metal
Materiał klosza: Sklejka
Kształt: Okrągły
Gwint żarówki: Max. 40W
Wykończenie: Naturalne
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Podstawa: 25x25
Długość kabla: 180 cm
Głębokość: 38 cm
Szerokość: 38 cm
Wysokość: 153 cm
Waga: 4 kg

W ofercie: 1 x Lampa podłogowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Równomierne oświetlenie całego pomieszczenia, Elegancki, wyjątkowy element wnętrza, Elegancki wygląd, Dodaje stylu twojemu wnętrzu, Optymalna wydajność energetyczna, Solidna jakość wykonania

Montaż: Częściowo zmontowany. 5-15 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

MDF:
1.Używać wyłącznie łagodnych środków czystości oraz miękkiej ściereczki. Po przetarciu na mokro dokładnie wytrzeć do sucha.

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.