Lampa podłogowa Joy - inspirowana skandynawskim minimalizmem

Jasne, pastelowe kolory, odcienie beżu i szarości, miękka sofa, ulubiony fotel, meble z jasnego drewna... Wszystkie te elementy sprawiają, że Twój salon jest przytulnym miejscem, w którym lubisz spędzać czas. Ale jak sprawić, by jednocześnie stał się on stylowy i elegancki? Postaw na surowe i minimalistyczne dodatki! Rozwiązaniem dla Ciebie jest lampa podłogowa Joy. Jej nowoczesny design oraz stylowe połączenie czerni z jasnym drewnem zainspirowane zostało skandynawskim minimalizmem.

Lampa podłogowa Joy składa się z elementów wykonanych z metalu w kolorze czarnym. Należy do nich okrągła podstawka, smukła nóżka oraz klosz w intrygującym kształcie lejka. Jego ujście zwieńczone zostało elementem z jasnego drewna. Lampa stojąca posiada włącznik na kablu, a jej całkowita wysokość to 143 cm. Lampa jest stabilna, bez trudu możesz również przenieść ją z miejsca na miejsce. Czarny metal jest odporny na zabrudzenia. Lampę wystarczy przetrzeć z kurzu wilgotną szmatką.

Lampa podłogowa Joy „lubi” towarzystwo biało-czarnych akcesoriów. Nietypowe połączenie stworzy również z meblami lub dodatkami w odcieniach pastelowych (np. błękitu, szarości lub pudrowego różu).

Wymiary
Średnica 32 cm
Wysokość 143 cm
Waga 4.125 kg
Do pobrania