Lampa podłogowa Kama – jedna lampa z dwoma źródłami światła

Kama to lampa podłogowa, która zwraca uwagę swoją elegancką konstrukcją oraz dwoma źródłami światła – każdego z nich można używać niezależnie. Doskonale nadaje się do pomieszczeń w stylu nowoczesnym oraz minimalistycznym. Ze względu na swoje możliwości posłuży zarówno w salonie, jak i sypialni czy pokoju dziennym.

Stelaż lampy Kama został wykonany z metalu. W górnej części odchodzi od niego elastyczne ramię z gwintem i mniejszym abażurem, większy znajduje się na czubku stelaża. Oba abażury zostały wykonane z solidnego tworzywa sztucznego. W większym znajduje się gwint E27, w drugim mamy E14. Do każdego musisz dobrać żarówkę – może być zwykła lub energooszczędna LED. Maksymalna moc to 60 W i 40 W.

Każde źródło światła ma swój niezależny włącznik – możesz używać tylko jednego z nich lub obu naraz, co pozwala na łatwe dopasowania ilości światła w pomieszczeniu.

Stelaż wysokości 180 cm ma kolor biały, abażury – mlecznobiały. Lampa Kama świetnie wpasuje się w pomieszczenie z nowoczesnymi oraz minimalistycznymi meblami.

Wymiary
Szerokość 23 cm
Wysokość 180 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania