Lampa podłogowa Kama – dwa niezależne źródła światła

Kama to lampa podłogowa, pozwalająca na korzystanie z dwóch niezależnych źródeł światła. Została wykonana z solidnych materiałów, zaś jej design sprawia, że sprawdzi się w pomieszczeniach o wystroju minimalistycznym lub nowoczesnym. Może posłużyć jako źródło oświetlenia i doświetlenia salonu, sypialni oraz gabinetu.

Lampa Kama ma elegancką konstrukcję, na którą składa się stelaż na okrągłej podstawie, zakończony abażurem. W górnej części stelaża umieszczone jest elastyczne ramię z drugim, mniejszym abażurem oraz drugim gwintem żarówki. W głównym abażurze jest to gwint E27, w mniejszy, E14. Musisz dobrać żarówkę dla każdego z nich, decydując się na energooszczędną LED lub zwykłą.

Abażury zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Mają kolor mlecznobiały, co przytłumia światło i pozwala na osiągnięcie przyjemnego nastroju w pomieszczeniu. Do zwykłej aktywności można używać równocześnie obu żarówek, do relaksu – tylko jednej. Stelaż wykonany został z metalu pokrytego kolorem czarnym. Połączenie tych barw daje bardzo estetyczny efekt.

Lampa podłogowa Kama będzie doskonale komponować się z nowoczesnymi i klasycznymi meblami.

Kama - wymiary
Szerokość 23 cm
Wysokość 180 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła Żarówka
Materiał metal/tw.sztuczne
Typ gwintu E27+E14
Max moc źródła światła 60W+40W
Ilość źródeł światła 2
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2
Kolor czarny