Lampa podłogowa Laroa – praktyczny minimalizm w roli oświetlenia

Oświetlenie w nowoczesnym stylu nie dominuje w pomieszczeniu, przeciwnie – jest dyskretnym bohaterem aranżacji, który czyni wnętrze jasnym i przytulnym. Jeśli więc lubisz otaczać się minimalistycznymi formami, lampa podłogowa Laroa już dziś powinna zagościć w Twoim domu.

W tej lampie nie ma nic zbędnego ani przypadkowego. Prosta podstawa płynnie przechodzi w równie nieskomplikowane ramię, które zastępuje tradycyjny klosz. Przy oszczędnym designie najważniejsza staje się funkcjonalność – dzięki wbudowanemu modułowi LED lampa stojąca Laroa nie wymaga instalowania żarówek, a jednocześnie zapewnia energooszczędne oświetlenie. Dużym udogodnieniem jest ściemniacz dotykowy umieszczony na końcu „klosza”, który umożliwia dopasowanie intensywności światła do potrzeb użytkownika.

Nowoczesna lampa podłogowa świetnie odnajduje się w minimalistycznych aranżacjach – ustaw ją obok fotela czy sofy, a zyskasz wygodny kącik do czytania. Subtelna forma lampy będzie również atutem wszędzie tam, gdzie nie można sobie pozwolić na fantazyjny design, np. w firmowym biurze czy lokalu usługowym.

Wymiary
Szerokość 21,5 cm
Wysokość 130 cm
Waga 3.359 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo