Wysoka lampa biurowa z funkcją wykrywania ruchu. Ta podłogowa lampa LED zrobi dużą różnicę w oświetleniu twojego domowego biura lub miejsca do nauki. Produkt posiada wiele użytecznych funkcji, które czynią korzystanie z niego łatwym. Przede wszystkim lampa posiada detektor ruchu, co pozwala na automatyczne włączanie i wyłączanie. Oprócz tego moc oświetlenia może być szybko dostosowana do twoich potrzeb za pomocą dotykowego panelu. Za jego pomocą możesz też przełączyć lampę na rodzaj światła - do wyboru masz oświetlenie punktowe, a także rozproszone. Możesz też uruchomić oba typy oświetlenia naraz, jeżeli potrzebujesz oświetlić większą przestrzeń. Lampa może też samodzielnie dostosowywać swoją moc ze względu na porę dnia, a także ilość naturalnego światła wpadającego do pomieszczenia. Całość zrobiona została z aluminium, jest zatem bardzo wytrzymała. Konstrukcja jest też stabilna dzięki stalowej podstawie.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stojąca
Styl: Industrialny
Kolor główny: Biały
Barwa światła: Neutralny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Aluminium
Materiał dodatkowy: Stal
Materiał podstawy: Metal
Materiał klosza: Metal
Kształt: Prostokątny
Gwint żarówki: 100 W
Wykończenie: Malowany proszkowo
Strumień świetlny: 10800
Typ diody: SMD 2835

Wymiary:

Podstawa: 48x30
Długość kabla: 180 cm
Głębokość: 30 cm
Szerokość: 121 cm
Wysokość: 194 cm
Waga: 11 kg

W ofercie: 1 x Lampa podłogowa

Cechy produktu: Regulacja poziomu natężenia światła, Czujnik światła dziennego dostosowuje oświetlenie do pory dnia, Czujnik ruchu automatycznie włącza światło, gdy wykrywa ruch, Lampa gwarantuje zarówno oświetlenie punktowe, jak i rozproszone, Włącznik dotykowy, Doskonale pasuje do wnętrz industrialnych, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów

Montaż: Wymaga kompletnego montażu. 20-40 min.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Aluminium:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.
Wymiary
Długość 30 cm
Głębokość 30 cm
Średnica 121 cm
Szerokość 121 cm
Wysokość 194 cm
Do pobrania