Lampa podłogowa Lipo – świetlisty słup w kolorze białym

Szukasz prostej lampy stojącej, która doskonale dopasuje się do niemal dowolnej aranżacji wnętrza? Mamy dla Ciebie lampę prostą jak… słup! Minimalistyczna lampa podłogowa Lipo w kolorze białym to propozycja dla osób, które nie lubią nadmiaru detali i ozdobników. Stylowa lampa podłogowa w kształcie słupa może być użytkowana w dowolnym pomieszczeniu: salonie, sypialni, jadalni czy gabinecie. Lampa dobrze doświetla pomieszczenie, a przy tym zajmuje bardzo niewiele miejsca.

Lampa podłogowa Lipo wykonana została metalu oraz tkaniny w białym kolorze. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz dbałość o detale wykończenia sprawiają, że lampa zachowuje elegancki wygląd i funkcjonalność na długie lata. Lampa stojąca pionowa ma wysokość całkowitą 165 cm. Dobrze prezentuje się ustawiona w pobliżu sofy, fotela czy stołu w salonie. Może także stanowić funkcjonalne oświetlenie do czytania.

Lampa podłogowa Lipo dostępna jest także w kolorze czarny i szarym. Wszystkie lamp w naszym asortymencie objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 165 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 30 cm
Waga 3.5 kg
Do pobrania