Lampa podłogowa Lukka – minimalizm w dobrym tonie

Lampa Lukka zaspokoi gust osób ceniących sobie projekty industrialne, nowoczesne i minimalistyczne. Gustowna i niezobowiązująca, może stać się elementem wystroju wnętrza domowego, jak i biurowego.

Doskonale zaprezentuje się w salonie, sypialni, przedpokoju, gabinecie, a nawet biurze. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, loftowego. Dobrze będzie się zgrywać z meblami biurowymi o prostych formach i stonowanej kolorystyce.

Lampa podłogowa Lukka zrobiona jest z metalu. To jednopłomienny, designerski projekt o prostym stelażu i ciekawie wyprofilowanym kloszu. Źródło światła stanowi żarówka osadzona w gwincie E27. Nie ma jej w komplecie, dlatego należy dobierać ją osobno. Warto przy tym postawić na żarówkę LED, która jest energooszczędna.

Kolor lampy to czarny z elementami chromowanymi. Dzięki takiej kolorystyce łatwo dopasować ją do nowoczesnych wnętrz. Wymiary lampy Lukka to: wysokość – 164 cm, szerokość – 25 cm. Lampę Lukka można zestawić z innymi z tej kolekcji. Dobrze będzie wyglądała w gabinecie lub pracowni.

Wymiary
Szerokość 25 cm
Wysokość 164 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon