Lampa podłogowa Luneta New – minimalizm i prostota

Poszukujesz minimalistycznej lampy podłogowej? Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoja lampa była przede wszystkim funkcjonalna i zajmowała niewiele miejsca – lampa podłogowa Luneta New będzie strzałem w dziesiątkę! Minimalistyczne, wręcz ascetyczne wzornictwo sprawia, że lampa nie dominuje aranżacji pomieszczenia, a przy tym jest niezwykle uniwersalna. Możesz wykorzystać ją w niemal dowolnym wnętrzu, a także łatwo przenieść z miejsca na miejsce (jest lekka, jej waga to ok. 2,5 kg).

Lampa podłogowa wykonana została z metalu (podstawa). Posiada abażur z tkaniny w białym kolorze. Wysokość lampy to 165 cm, a jej średnica to zaledwie 25 cm, dzięki czemu jest „smukła” i zajmuje bardzo niewiele miejsca, a przy tym dobrze doświetla pomieszczenie. Wewnątrz klosza lampy znajduje się jedna oprawka na żarówkę dedykowaną z gwintem typu E27 o mocy maksymalnej 60 W. Żarówkę możesz dobrać w kategorii „źródła światła”.

Minimalistyczna lampa podłogowa Luneta New dostępna jest także w kolorze szarym i czarnym. Wszystkie lampy z serii objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Wymiary
Długość 165 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 25 cm
Waga 2.55 kg
Do pobrania