Lampa podłogowa Malu biała - oświetlenie, które doda wnętrzu lekkości

Białe akcesoria dodają wnętrzu lekkości i świeżości, a także nowoczesnego charakteru. Modną aranżację salonu, gabinetu czy biblioteki podkreślisz także dzięki odpowiedniemu oświetleniu. Szukasz rozwiązania „dwa w jednym”, dzięki któremu połączysz funkcjonalność z nowoczesnym wystrojem? Lampa podłogowa Malu - biała konstrukcja klasycznego abażuru na trójnogim statywie, doda wnętrzu lekkości. Zarazem doświetli je, tworząc komfortowe miejsce do pracy i relaksu z dobrą książką.

Lampa podłogowa Malu swoją konstrukcją przypomina nieco reflektor. Nowoczesny design sprawia, że we własnym salonie możesz poczuć się jak w blasku fleszy. Lampa stojąca została wykonana z metalu, dzięki czemu nie jest podatna na zabrudzenia. Z łatwością zadbasz o nią, przecierając z kurzu wilgotną szmatką. Lampa posiada włącznik na kablu i wkręt na jedną żarówkę.

Lampa podłogowa Malu stworzy gustoną kompozycję z biało-czarnymi akcesoriami, wystrojem w odcieniach pasteli, a także roślinami zielonymi o dużych, palmowych liściach.

Wymiary
Średnica 56 cm
Wysokość 135 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania