Lampa podłogowa Maxima – wysoka jakość w nowoczesnym stylu

Jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań, modnego designu i najwyższej jakości? Jeśli poszukujesz idealnego oświetlenia, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania, minimalistyczna lampa podłogowa Maxima to model stworzony właśnie dla Ciebie.

Prosta forma i klasyczna kolorystyka spotykają się tutaj z nowoczesnymi, przyciągającymi wzrok rozwiązaniami. Elegancki czarny abażur wykonany z tworzywa sztucznego ma intrygującą powierzchnię, której faktura przypomina błyszczące pikowania. Długa, srebrna podstawa zrobiona została z wytrzymałego, chromowanego metalu, który doskonale komponuje się z górną częścią oświetlenia. Nowoczesna, a przy tym oryginalna lampa Maxima będzie wyglądać fantastycznie w każdym wnętrzu, podkreślając jego charakter.

Czarny kolor abażura, nieoczywisty design i wykorzystanie materiałów z połyskiem będą pasować do każdego stylu aranżacji, od nowoczesnych, przez klasyczną estetykę, po eklektyczne wnętrza. Przekonaj się, jak dobrze wpiszą się w minimalistyczny lub skandynawski wystrój salonu, sypialnię glamour lub retro gabinet.

Wymiary
Średnica 50 cm
Wysokość 166 cm
Waga 7.4 kg
Do pobrania