Lampa podłogowa Mono – prosta, funkcjonalna i nowoczesna

Estetyczna lampa podłogowa Mono ma minimalistyczny design, który zawsze się sprawdza, ponieważ pozwala dopasować się do różnych wnętrz. Ta konkretna lampa świetnie prezentuje się w mieszkaniu, w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, jadalni, gabinecie. Sprawdzi się w biurze i pracowni. Doświetli pomieszczenie, wprowadzając dyskretny nastrój. Nie zawsze potrzebujesz dużego światła, żeby zrelaksować się w swoim ulubionym pokoju – lampa podłogowa Mono sprawi, że w delikatnym oświetleniu będzie o wiele przyjemniej. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, industrialnego, skandynawskiego.

Metal i tworzywo sztuczne to materiały, z których wykonana jest lampa podłogowa Mono. Ma ona niewielką kwadratową podstawę, wysoki, smukły stelaż i klosz w kształcie tuby. Nie ma ozdób, dzięki czemu lepiej wpasuje się w otoczenie. Do lampy potrzebna będzie żarówka GU10, którą należy dobrać osobno. Kolor lampy – biały. Wymiary wynoszą: 15 × 24 × 132 cm.

Pasuje do jasnych wystrojów w stylu minimalistycznym lub w skandynawskim z drewnianymi meblami. Można zestawić ją z innymi propozycjami oświetlenia z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 132 cm
Waga 2.58 kg
Do pobrania