Lampa podłogowa Mono czarna – zdecydowana kolorystyka i ciekawy design

Efektowna lampa podłogowa Mono czarna to oświetlenie, które przyda się w salonie, gabinecie, sypialni, pokoju hotelowym i wielu innych miejscach. Jeżeli lubisz spędzać czas wieczorami w domu i relaksować się w spokoju, lampa podłogowa Mono pozwoli Ci stworzyć przyjemny nastrój bez zapalania głównego światła. A jeżeli lubisz jasno oświetlone wnętrza, pomoże doświetlić każdy pokój. Idealnie wygląda w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, industrialnych i minimalistycznych.

Lampa podłogowa Mono czarna została zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Jest lampą jednopunktową, posiada jeden klosz w kształcie tuby, umieszczony na długim, wysmukłym stelażu, lekko zgiętym w górze. Źródłem światła jest jedna żarówka GU10, którą trzeba dokupić osobno. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED, które również tutaj pasują. Kolor lampy – czarny. Wymiary to: 15 × 24 × 132 cm.

To doskonała lampa zarówno do jasnych, jak i kolorowych wnętrz. Pasuje do mebli z elementami metalowymi i dodatków z metalu. Można zestawiać ją z innymi lampami z tej kolekcji.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 132 cm
Waga 2.58 kg
Do pobrania