Lampa podłogowa Mono – eleganckie oświetlenie do salonu

Estetyczna lampa podłogowa Mono to świetny sposób na dodatkowe oświetlenie w salonie, sypialni, gabinecie czy nawet jadalni. Jest elegancka i stylowa, ma prosty design, który sprawdza się w wielu aranżacjach. Lampa podłogowa Mono pasuje do wnętrz umeblowanych w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym, minimalistycznym. Jeżeli lubisz spędzać wieczory w salonie i cenisz przytulny, domowy nastrój, delikatne światło lampy z pewnością będzie Ci odpowiadać. Dzięki uniwersalnej kolorystyce pasuje prawie wszędzie.

Lampa podłogowa Mono jest zrobiona ze stali i tworzywa sztucznego. Ma smukły stelaż, zwieńczony kloszem w kształcie walca. Ciepły, złoty kolor wewnątrz niego nadaje łagodniejszego charakteru. Lampa świeci dzięki żarówce o gwincie GU10. Należy dobrać ją osobno, przy czym można wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to biały i złoty. Wymiary wynoszą: 15 × 24 × 132 cm.

Pasuje do nowoczesnych mebli, także tych z metalowymi elementami. Sprawdza się w jasnej i ciemnej kolorystyce oraz w towarzystwie innych lamp z tej samej kolekcji.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 132 cm
Waga 2.58 kg
Do pobrania