Lampa podłogowa Nitta – uniwersalny design i dodatkowe źródło oświetlenia

Lampa podłogowa Nitta ma ciekawy i nowoczesny design, który będzie pasował do różnych wnętrz. Można postawić ją w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, gabinecie, pracowni. Sprawdzi się nawet jako dodatkowe oświetlenie w niewielkim firmowym biurze. Najlepiej komponuje się z wystrojem nowoczesnym, loftowym i vintage. Jest dobrym rozwiązaniem dla lepszego oświetlenia pokoju nastolatka, można postawić ją przy biurku. Także przy fotelu, który jest twoim ulubionym miejscem do czytania, spełni swoje zadanie.

Lampa podłogowa Nitta zrobiona została z metalu. Kształtem przypomina trochę dawną latarnię, ma stabilną, okrągłą podstawę, długi stelaż, który lekko zaokrągla się na górze i klosz w kształcie dzwonka, pomalowany wewnątrz na jasny kolor, co pozwala lepiej odbijać światło. Źródło oświetlenia w lampie to jedna żarówka o gwincie E27. Można dopasować energooszczędną żarówkę LED. Lampa podłogowa Nitta jest w czarnym kolorze. Wymiary to: 42 × 25 × 145 cm.

Dobrze wygląda w otoczeniu mebli o nowoczesnym designie, szczególnie tych z elementami z metalu (szafki, regały). Sprawdza się w każdej kolorystyce wystroju.

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 145 cm
Waga 4.315 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd