Petit – lampa doskonale uzupełniająca nowoczesne pomieszczenia

Stawiasz na nowoczesność? Designerki salon lub sypialnia z lampą podłogową Petit z pewnością będzie prezentować się znacznie lepiej. Możesz samodzielnie dobrać do niej abażur, bez problemu znajdziesz optymalnie odpowiadający pozostałemu umeblowaniu. W naszej ofercie znajdziesz aż czternaście różnych wzorów abażur! Zapoznaj się z każdym z nich i wybierz taki, który nada Twojemu wnętrzu nieoczekiwanego blasku.Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać więcej niż jeden i zmieniać go wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę!

Petit to lampa minimalistyczna w formie. Wykonanie z wysokiej jakości aluminium gwarantuje długotrwałą eksploatację. Musisz do niej dobrać źródło światła – może być to żarówka zwykła lub LED pasująca do gwintu E27. Maksymalna moc żarówki to 40 W, dzięki czemu lampa doskonale nadaje się do stworzenia przytulnego klimatu lub doświetlania większych pomieszczeń.

Petit ma 128 cm wysokości, a jej podstawa 25 cm średnicy. Jest w kolorze czarnym. Świetnie komponuje się z meblami minimalistyczni oraz nowoczesnymi.

Wymiary
Średnica 25 cm
Wysokość 128 cm
Waga 1.48 kg
Do pobrania