Regulowana lampa stojąca w stylu industrialnym. Industrialna lampa podłogowa jest idealnym wyborem do każdego rodzaju wnętrz. Jej wytrzymała i stabilna konstrukcja z metalu to gwarancja wysokiej jakości i trwałości. Dodatkowym atutem jest dwukolorowy, regulowany klosz. Regulacja pozwala łatwo dostosować kierunek snopa światła do własnych potrzeb.

Szczegóły:

Typ produktu: Lampa stojąca
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Czarny
Rodzaj materiału: Metal
Materiał: Metal
Materiał dodatkowy: Beton
Materiał podstawy: Beton
Materiał klosza: Metal
Kształt: Dzwon
Gwint żarówki: Max. 40W
Liczba żarówek: 1

Wymiary:

Podstawa: 23x23
Długość kabla: 215 cm
Głębokość: 15 cm
Szerokość: 15 cm
Wysokość: 165 cm
Waga: 3 kg

W ofercie: 1 x Lampa podłogowa, W skład oferty nie wchodzi żarówka

Cechy produktu: Regulowane ramię, Oświetlenie ukierunkowane na wybrane miejsce, Doskonale pasuje do wnętrz industrialnych, Wpasuje się doskonale we wnętrza w różnym stylu, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Optymalna wydajność energetyczna, Wysoka jakość wykonania, Bezproblemowe w utrzymaniu

Montaż: Częściowo zmontowany. 20-40 min.
Dodatkowe informacje: Lampa nadaje się do źródeł światła o klasie energetycznej od A (najbardziej efektywna energetycznie) do G (najmniej efektywna energetycznie). Do lampy nadają się żarówki typu LED, żarówki halogenowe oraz energooszczędne. Kable oraz pozostałe części elektryczne mogą być skracane wyłącznie przez elektryka z uprawnieniami.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Metal:
1.Elementy miedziane lub chromowane należy polerować przeznaczonymi do tego środkami
2.Aby uniknąć zarysowań, nie używać mleczka do czyszczenia
3.Czyścić za pomocą ogólnodostępnych, delikatnych środków myjących oraz miękkiej ściereczki, po przetarciu na mokro wytrzeć do sucha.