Lampa podłogowa Townshend 5 – oryginalne, modernistyczny oświetlenie

Oryginalna i efektowna lampa podłogowa Townshend 5 z pewnością spodoba się miłośnikom niebanalnych sprzętów, które przykuwają wzrok każdego, kto wchodzi do pomieszczenia. Pasuje do aranżacji w stylu nowoczesnym, loftowym, vintage i rustykalnym. Może stać w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, a nawet jadalni. Jej ciekawy kształt i połączenie materiałów, z których ją zrobiono, tworzą niezwykły efekt.

Lampa podłogowa Townshend 5 wykonana jest z metalu i drewna. Ma bardzo ciekawy design, nawiązujący stylem do dawnych modeli lamp. Na długim, wysmukłym, metalowym stelażu znajdują się dwa drewniane ramiona, z których zwieszają się ciekawie przymocowane klosze w kształcie klatek skrywających żarówki. Do lampy należy dokupić dwie żarówki o gwincie E27 – można wybierać energooszczędne ledowe. Lampa podłogowa Townshend 5 jest w kolorach czerni i naturalnego drewna. Wymiary to: 25 × 166,5 × 40 cm.

Pasuje do drewna i kamienia. Dobrze wygląda w towarzystwie mebli z metalowymi elementami i obiciami z ekoskóry. Sprawdza się w wystroju drewnianym, typowo rustykalnym, jak i nowoczesnym o prostym umeblowaniu.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 166,5 cm
Wysokość 40 cm
Waga 5.48 kg
Do pobrania