Lampa podłogowa Trewir Wood – idealna do wystroju skandynawskiego

Estetyczna i stylowa lampa podłogowa Trewir Wood to propozycja dla osób, które chcą stworzyć wrażenie przestrzenności w swoich pomieszczeniach. Najlepiej postawić lampę w salonie lub sypialni, ale jej uniwersalny design sprawia, że pasuje ona nawet do jadalni, gabinetu czy pokoju dziecięcego. Dzięki jasnej barwie wnosi jasność do wnętrz nie tylko wtedy, kiedy świeci. Jej kolorystyka idealnie zgrywa się z wystrojem w stylu skandynawskim. Sprawdza się także w nowoczesnym i klasycznym.

Lampa podłogowa Trewir Wood jest wykonana z drewna i tkaninowego abażuru. Trójnogi, drewniany stelaż podtrzymuje klosz w klasycznym kształcie walca. Do lampy potrzebna jest jedna żarówka E27 jako źródło oświetlenia. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy to biały i sosna szczotkowana. Wymiary wynoszą: 50 × 50 × 157 cm.

Lampa podłogowa Trewir Wood to idealne oświetlenie do wnętrza w stylu skandynawskim. Drewno w wystroju bieli (i innych jasnych kolorów) to otoczenie wprost wymarzone dla tego rodzaju lampy.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 50 cm
Waga 3.15 kg
Do pobrania