Lampa podłogowa Troy – prostota i elegancja w jednym

Ładna i elegancka lampa podłogowa Troy nadaje się do salonu, sypialni, jadalni, gabinetu. Wszędzie wnosi wrażenie większej przestrzeni i blasku. Najlepiej sprawdza się w aranżacji skandynawskiej, klasycznej i nowoczesnej. Pasuje do zacisznego pokoju, w którym aż przyjemnie zrelaksować się w samotności. Wieczorami delikatnie rozproszone światło nadaje wnętrzu przytulnego, domowego klimatu. Idealnie sprawdza się w jasnych wnętrzach.

Lampa podłogowa Troy wykonana została z metalu, drewna i tkaniny. Na metalowej podstawie umieszczono prosty, drewniany stelaż zwieńczony cylindrycznym kloszem z materiału. Podstawa i klosz mają ten sam kolor, co daje bardzo estetyczny efekt. Źródłem światła jest żarówka (gwint E27). Można dobrać do lampy energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy to biel i sosna szczotkowana. Wymiary wynoszą: 40 × 40 × 124 cm.

Lampa podłogowa Troy pasuje do wystroju w stylu skandynawskim z drewnem i jasnymi kolorami w roli głównej. Na takim oświetleniu zyskają wnętrza urządzone w pastelowych kolorach lub odcieniach szarości i grafitu.

Wymiary
Długość 40 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 124 cm
Waga 4.24 kg
Do pobrania