Lampa podłogowa Umbrella – praktyczna i oryginalna

Lampa podłogowa Umbrella to propozycja dla wielbicieli nowoczesności i modnych trendów. Praktyczne funkcje lampy, która ma służyć jako dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu, są równie ważne jak względy estetyczne. Lampa podłogowa Umbrella to niezwykle ciekawy model, który najlepiej odnajduje się w aranżacjach loftowych, nowoczesnych i minimalistycznych. Przyda się w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, a nawet w przedpokoju.

Lampa podłogowa Umbrella wykonana została z metalu i tworzywa sztucznego. Ma podłużny, lekko stożkowaty, zwężający się ku górze klosz i prosty stelaż. Wygląda bardzo oryginalnie i inspirująco. Z pewnością przyciągnie uwagę, jeśli postawimy ją w pokoju. Do lampy potrzebujesz żarówki E27. Można wybrać również żarówkę LED - jest energooszczędna i charakteryzuje się długą żywotnością. Kolor lampy – czarny. Wymiary to: 30 × 30 × 168 cm.

Lampa świetnie wygląda na jasnym tle, tworząc przy tym silny kontrast, który skupi uwagę każdego, kto wejdzie do pomieszczenia. Czerń sprawdzi się również na mocnym kolorystycznie tle np. w czerwieni, ciemnej zieleni, chabrowym odcieniu niebieskiego i graficie.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 168 cm
Waga 3.1 kg
Do pobrania