Lampa podłogowa Universo – oryginalna lampa z metalu

Lampa podłogowa Universo to bardzo ciekawy, inspirujący do nietypowych rozwiązań aranżacyjnych typ oświetlenia. Najlepiej będzie się zgrywać ze stylem loftowym, ale pasuje również do wnętrz nowoczesnych. Ciekawie może wyglądać w pomieszczeniu typu studio, salonie, sypialni czy nawet pokoju młodzieżowym. Sprawdzi się w aranżacjach utrzymanych zarówno w ciemnej, jak i jasnej kolorystyce. Nadaje wnętrzu tajemniczego, nieco drapieżnego charakteru, dzięki czemu może zmienić najzwyklejszy pokój w nowoczesne, oryginalne miejsce.

Lampa podłogowa Universo jest zrobiona z metalu i tworzywa sztucznego. Ma bardzo ciekawy design. Stelażem jest trójnóg z metalu. Na nim znajduje się nietypowy podwójny klosz w kształcie ściętej na górze kuli. Zewnątrz znajduje się metalowa klatka, a wewnętrzny klosz jest transparentny. Daje to bardzo ciekawy efekt po zaświeceniu. Do lampy potrzebna jest żarówka (E27), najlepiej stawiać na ledową. Kolor lampy – czarny i transparentny. Wymiary to: 50 × 50 × 174 cm.

Metalowa lampa podłogowa Universo pasuje do mebli, które również mają metalowe elementy oraz do nowoczesnych mebli z przeszkleniami.