Lampa solarna słój – połączenie ekologii i ciekawego designu

Zwracasz uwagę na to, by oświetlenie Twojego domu było nie tylko praktyczne, ale i ekologiczne? Postaw na naturalne źródła energii. Ta lampa, wykonana ze stali i szkła, spełni Twoje oczekiwania. Lampa solarna słój, nie dość, że posiada zwracające uwagę wzornictwo, wyposażona została w ogniwo fotowoltaniczne. W ramach jego pracy energia słoneczna przekształcana jest w energię elektryczną o napięciu 1,2V.

Ponadto, ta designerska lampa posiada również baterię (akumulator) niklowo-wodorkową (Ni-MH) o pojemności 300mAh i rozmiarze AA, gdzie magazynowana jest pozyskana energia. Dzięki niej lampa solarna może działać również w nocy lub w pochmurne dni. Szklana lampa posiada jedną diodę LED o maksymalnej mocy 0,06W oraz strumieniu światła o wartości 590 lumenów.

To nowoczesne oświetlenie, poza tym, że jest praktyczne, przyciągnie wzrok gości i domowników. Słój, przez który sączy się światło jest ozdobiony żłobieniami i grubym sznurem, na którym możesz również zawiesić lampę. Oświetlenie posiada również wbudowany włącznik/wyłącznik.

Wymiary
Średnica 11 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.569 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo