Lampa stojąca zewnętrzna Boston – doskonała na taras i do ogrodu

Decydując się na zakup lampy, warto zwrócić uwagę na jej wygląd oraz wytrzymałość. Dostępna w naszej ofercie stylowa lampa stojąca Boston w wyjątkowy sposób ozdobi Twoją przestrzeń wokół domu. Dodatkowo dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do jej wykonania, z pewnością będziesz zadowolony z zakupu, a lampa zostanie z Tobą przed długi czas!

Prezentowana lampa zewnętrzna Boston jest dostępna w kolorze opal. Ten elegancki kolor lampy wniesie do Twojego ogrodu i przestrzeni wokół domu wyjątkowy charakter. Lampa świetnie sprawdzi się jako umieszczona w okolicach ogrodzenia, w samym ogrodzie w towarzystwie roślin bądź na podjeździe. Jeśli zależy Ci na oświetleniu większej przestrzeni, dobrym pomysłem jest ustawienie kilku lamp obok siebie.

Lampa stojąca zewnętrzna Boston została wykonana z wysokiej jakości materiałów, z myślą o Tobie. Jej konstrukcja to stal nierdzewna oraz tworzywo sztuczne. Lampa posiada klasę szczelności IP44, która zabezpieczy lampę przed wnikaniem obcych ciał do jej wnętrza oraz przed tryskającą wodą z dowolnego kierunku.

Wymiary
Średnica 12,7 cm
Wysokość 110 cm
Waga 1.56 kg
Do pobrania