Lampa stołowa AGRA szara – unikalny produkt, który oświetli Twoje wnętrze

Wnieś do swojego domu orientalny, wyjątkowy klimat, dzięki któremu Twoja przestrzeń stanie się niepowtarzalna! Prezentowana lampa stołowa AGRA szara to produkt, który spełni swoją rolę w salonie, jadalni, kuchni, sypialni, a także w gabinecie bądź biurze. Sprawi, że wnętrze nabierze oryginalnego charakteru i przyciągnie uwagę gości. Jej wygląd wpasuje się przede wszystkim do stylu orientalnego, ale nie tylko! Możesz umieścić ją również w klasycznym, nowoczesnym, a także rustykalnym wnętrzu.

Lampa stołowa AGRA szara została wykonana z wysokiej jakości metalu. Produkt ma klasę szczelności IP20. Wymiary: długość: 11,5 cm, szerokość: 11,5 cm, wysokość: 33,5 cm.

Lampa stołowa AGRA posiada jedno źródło światła w postaci żarówki o typie gwintu E14 (brak źródła światła w komplecie). Maksymalna moc to 40 W.

Orientalny design sprawia, że lampa to doskonały wybór dla osób, które cenią sobie niecodzienne dodatki. Idealnie wpasuje się do małej i średniej wielkości pomieszczenia, w którym stworzy niepowtarzalny klimat!

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 33,5 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania